brak komentarzy

Molebien w intencji rozpoczynającego się Roku Akademickiego

06.10.2019 roku po Świętej Liturgii odbył się molebien w intencji rozpoczynającego się Roku Akademickiego. Modliliśmy się o Boże błogosławieństwo dla młodzieży rozpoczynającej naukę na studiach. Prosiliśmy Boga o pomoc w przyswajaniu wiedzy i zastosowaniu jej w praktyce. Prośby do Boga kierowaliśmy również za wykładowców, aby przekazywana przez nich wiedza trafiała do podopiecznych w jak najlepszy sposób. Ks. Proboszcz pokropił wodą święconą wszystkich wiernych. Dodatkowo, podczas Roku Akademickiego, w każdą środę po Akatyście będą spotkania z kapłanem dla osób studiujących. Zapraszamy!

Nasza parafia gościła dziś ks. Pawła Korobeinikova wraz z młodzieżą z parafii św. Jana Klimaka z warszawskiej Woli, którzy, jak co roku, byli na wyjeździe weekendowym w Zakopanem. Ks. Paweł wygłosił homilię, w której zwrócił uwagę na znaczenie św. Jana Chrzciciela w naszym życiu. Dziękujemy za wspólną modlitwę. Do zobaczenia za rok.

 

Zostaw komentarz

Musisz być $ slogged w$ S , aby dodać komentarz.